Jak dobrać wkładkę? 0
Jak dobrać wkładkę?

Wkładki Simple wool występują w 4 rozmiarach (łącznie 6 wariantach) dla jak najlepszego dopasowania do fotelika Twojego dziecka. Rozmiary wkładek odpowiadają grupom wagowym fotelików samochodowych:

-wkładki 0-13 (G0 i G0+)

- wkładka 0-18 (G1)

- wkładka 9-25 (G1+)

- wkładka 15-36 (G2 i G2+)

 

Wkładki 0-13

Przeznaczone są do fotelików dla niemowląt, tak zwanych łupinek. Warianty G0 i G0+ różnią się długością. Wkładki są na tyle cienkie, że nie wpływają na ułożenie dziecka i można je stosować na wkładki noworodkowe.

Wkładka G0 pasuje do fotelików dla dzieci do 75 cm wzrostu, a G0+ dla dzieci do 87 cm wzrostu.

  

Wkładka 0-18

Przeznaczona jest do fotelików dla dzieci do 18 kg (np foteliki obrotowe). Równie dobrze sprawdzi się też w większych modelach z szerokim zagłówkiem.

  

Wkładka 9-25

Przeznaczona jest do fotelików dla dzieci do 25 kg. Dzięki dużemu wycięciu na dole jest to najbardziej uniwersalna z naszych wkładek. W niektórych sytuacjach (brak wkładek noworodkowych) zmieści się już w łupince i wystarczy do końca fotelikowania.

  

Wkładki 15-36

Przeznaczone są do fotelików, gdzie dziecko zapinane jest pasem samochodowym. Jeśli korzystacie z pasów pięciopunktowych sugeruję wybór wkładki 9-25. Wersja G2+ różni się tylko obecnością wycięcia na dole wkładki, które jest potrzebne jeśli Twój fotelik ma na siedzisku prowadnicę pasa biodrowego.

   

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze wkładki napisz do mnie - ewa@simplewool.com.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl